EN UYGUN FİYATLAR
En iyi ve en uygun fiyatları ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN

Cata Fiyat Listesi

Bayberk Elektrik olarak Cata markasının ürünlerini en avantajlı fiyatta sizlere sunmaktayız. Toptan ve Perakende Elektrik malzemeleri satışı için bizden fiyat alabilirsiniz.

Ayrıca Toptan Cata marka ürünler için fiyat almak için bizlere mail yada telefon ile ulaşabilirsiniz.

Cata Fiyat listesi güncel olarak yukarıda sunulmuştur. Cata ürün kodu ile stok ve fiyat sorgulamasını yapabilirsiniz.

CATA

Evleri aydınlatmaya yarayan ampul, LED ışık ve çeşitli elektrik malzemelerini alırken dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta vardır. Lambanın nereye takılacağı seçimi etkileyen etmenlerden biridir. Aynı şekilde malzemelerin kaliteli olması da gerekir. 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Uğur Aydınlatma kurulduktan yaklaşık bir yıl sonra Cata markasını kullanıcıya sunmuştur. Türkiye’de ampullerden dış ve iç mekân aydınlatmalarına sinek cihazlarından LED kumandalarına kadar birçok ürünüyle bilinen, alanında lider ve güvenilir bir markadır. Ürünlerinde düşük enerji tüketen, verimi yüksek ve teknolojiye uygun kaliteli üretimi öncelikli tutarak daima yüksek müşteri memnuniyetini önemser. Cata, lamba çeşitlerinden, hareket sensörlerine kadar birçok iç ve dış mekân ürünü güvenle kullanılabilir.

Cata Ampul Çeşitleri

Cata, uzun yıllardır kaliteli ampuller üreten ve bireyselden kurumsala geniş tüketici ağına hizmet veren güvenilir bir markadır. LED ampul alanında oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.  Cata LED ampul çeşitleri arasında klasik, buji, çanak, floresan, kapsul, rustik ve yüksek wattlı gibi çeşitler bulunur. Klasik LED çeşitlerinde 3 watt ve 4 watt gibi güçlerden 30-40 watt güçlere kadar ampul çeşitleri vardır. Aynı zamanda havuz içi LED ve sese duyarlı LED çeşitleri de ihtiyaca göre tercih edilenler arasındadır. Cata RGB kumanda ile kontrol edilen LED çeşitleri de evler için kullanılabiliyor. İçinde birçok farklı rengi barındırdığı için geniş bir kullanım fırsatı sağlıyor. Bu çeşitte kumanda ve LED birlikte alınabilirken ayrı ayrı da alma imkânı bulunuyor.

Cata LED armatür çeşitleri, yüksek enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra dış ve iç mekânlarda da kullanılabiliyor. LED simit armatür ise en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Cata rustik ampul çeşitleri de yine ev ya da kafe gibi çeşitli mekânlarda ya da dekoratif amaçlı dış mekânlarda kullanıma uygun ürünlerdir. 4-6 watt güçlerinin yanı sıra yuvarlak ve ince uzun gibi farklı tasarımları da bulunuyor. Bu ampul çeşidini diğerlerinden ayıran ise amber renk sıcaklığı. Amber, mum ışığına benzeyen bir renk ile sağladığı renk sıcaklığı sayesinde gözleri yormaz.  Ev aydınlatmasında, masa lambalarında rustik çeşitler tercih edilerek kitap okurken ya da dinlenirken huzurlu bir ortam yaratılabilir. Aynı zamanda dış mekânda farklı bir tarz yakalamak için dekoratif amaçlı kullanılabilir.

Ev Aydınlatmaları için İdeal Ampuller

Cata LED çeşitleri, ev aydınlatmaları için klasiklerin yanı sıra farklı alternatifler de sunar. Ortamın havasını değiştirmek için rustik modellerden evi hızlıca parti moduna sokmak için RGB modellere kadar birçok çeşit bulunur. Ev içi, bina girişi ya da farklı mekânlar da Cata sensör çeşitleri de yine tercih edilenler arasındadır. Sensör özellikli bu lambalar, harekete duyarlı olduklarında oldukça işlevseldir. Marka, genellikle bina girişi ve apartman içlerinde kullanılan 360 derece sensör alanına ve 8 metreye kadar algılama özelliğine sahip modeller de sunuyor. Aynı zamanda iç ve dış mekânda da kullanılabilecek, sabit olmayan ışıldak modelleri de bulunuyor. Cata işıldak modelleri arasında 30, 60 ve 90 adet gibi LED ampullü çeşitler bulunuyor.

Işıldaklar arasından şarj edilebilir özelliğe sahip olan modeller, yine tercih edilenler arasında. Acil durum aydınlatması olarak da bilinen bu modellerde farklı LED sayıları ve şarj süreleri bulunuyor. Cata şarjlı LED ampul, en ideal LED sayılarını ve dayanıklı batarya ile uzun şarj sürelerini tüketiciye sunuyor. Modelleri arasından 80 LED ampullü model 50 saat zayıf ve 6 saat yüksek ışık kullanma imkânı veriyor. Aynı zamanda bu model elektrik kesildiğinde otomatik olarak yanıyor ve özel anahtarı sayesinde ışığı ayarlayabilme fırsatı veriyor. Bu sayede asla yarı yolda bırakmıyor. Ev içi kullanıma uygun uzun LED modelleri arasında Cata şerit LED çeşitleri bulunuyor. Ampullerden farklı olarak şerit LED çeşitleri, maksimum 5 metre uzunluğa sahip, esnek yapıda sıra sıra dizilmiş çiplerden oluşuyor. Ev içi dekoratif amaçlı kullanımdan alışveriş merkezlerine kadar birçok alana farklı bir estetik katıyor.

Her İhtiyaca Uygun Cata Elektrik Ürünleri

Farklı kategoriler ve geniş bir koleksiyonla Cata, çeşitli elektrik ve aydınlatma ürünleri üretir. Elektrik ürünleri arasında duman dedektöründen tavan vantilatörüne kadar farklı çeşitler bulunur. Bu çeşitlerden biri olan Cata, hareket sensörü 180 ve 360 derece sensör alanı, sıva altı, mini ve özel dış mekân modelleri ile her ihtiyaca uygun olarak tercih edilebilir. Sıva altı modeller duvara kırma ve delme gibi çeşitli işlemler yapılarak monte edilir. Cata sıva üstü LED çeşitlerinde de monte işlemi için duvara bir işlem yapmaya gerek kalmaz. Sıva üstü modeller kırma ya da delme gerektirmediği için kolay kullanımlıdır ve sıva altı modeller ise kabloları gizlemek için birebirdir. Bu sebeple iki çeşitti farklı avantajlar sağlar ve ihtiyaca göre bir seçim yapılmalıdır.

Cata, şerit LED kullanımında önemli rol oynayan ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan trafo çeşitleri de üretir. Trafolar, şerit LED modellerin bozulmasını önler ve gelen enerjiyi kontrol altında tutar. Cata LED trafosu modelleri arasında farklı watt, amper, volt ve çip özelliklerine sahip ürünler ihtiyaca göre seçilebilir. Aynı zamanda elektrikli trafo modelleri de bulunur. Markanın dış mekân gibi iç mekâna da yakışan, evlerde hol ya da bahçe gibi alanlarda kullanılan aplik çeşitleri vardır. Aplik, çoğunlukla kendinden siperlikli olarak tasarlanan, duvar lambasıdır.  Cata aplik ürünlerinde modern ve klasik tasarımlardan oluşan farklı mekânlara özel modeller bulunur. Bahçeler için günışığı aplik modeli kullanılabileceği gibi çeşitli armatürler de kullanılabilir. Cata LED armatür kategorisinde herkesin bahçe tasarımına uyabilecek farklı modeller mevcuttur.

Sineklerden Korunmanın En Etkili Yolu

Ev sineği denilen karasinekler ve özellikle yaz aylarında karşımıza çıkan sivrisineklerden korunmak için farkı farklı birçok yöntem bulunur. Doğal yöntemler, kısıtlı bir fayda sağlar ve fazla işlevsel değillerdir. Bu sebeple bu sineklerden korunmak için elektrikli sinek kovarlar gibi ürünlere ihtiyaç vardır. Sinek kovucu/öldürücü bu elektronik ürünler, yaydığı ışık sayesinde sinekleri kendine çekere ve böylece kolayca kurtulmayı sağlar. Cata, sinek öldürücü iki farklı tipte üretilir. Bu tiplerin kendi için farklı özelliklere sahip modelleri bulunur. Küçük ve orta boyutta alanlar için kullanıma uygun 4 watt, 220-240 volt ve 50-60 Hz frekans aralığına sahip sinek öldürücü tipi hem masaüstünde, hem de tavan gibi çeşitli yerlere asılarak kullanılabilir.

Daha büyük boyutlarda olan ikinci tip ise orta ve büyük alanlarda kullanıma uygundur. Bu sinek öldürücü modellerinde balast tipi mekaniktir. Bu sayede sinekleri kolayca kendine çeker. Aynı zamanda sinek toplama çekmecesi ile kolayca temizlenir. Kokusuz ve dumansız yapısı sayesinde rahatsız etmez. Kimyasal madde salgılamadığı için hijyeniktir ve hızlı çözüm fırsatı sunar. Yine tüm modellerde zincir askısı bulunur ve kolayca muhafaza edilebilir. Modeller, 20 ve 60 metrekare arasıyla 2×8 ve 2×20 watt arası farklı teknik özelliklere sahiptir. Hastanelerden evlere kadar geniş kullanım alanı sunar. Kullanılacak alana ve yaşanılan bölgeye uygun teknik özelliklere sahip modeller tercih edilmelidir. Cata spot lamba çeşitlerinden sensörlere kadar tüm elektrik ve aydınlatma malzemeleri uygun fiyatlarla HepsiBurada’da!

Cata Nasıldır?

Cata 20 yılı aşkın deneyimiyle elektrik ve aydınlatma malzemeleri üreten bir markadır. Cata ürünleri, kalitelidir ve enerji tasarrufu sağlar. Evlerden bahçelere, ofislerden, hastanelere her mekânda güvenle kullanılabilir.

Cata LED Ürünleri Kaliteli midir?

Cata LED ürünlerinde son teknoloji kullanır ve kalite bakımından kendini kanıtlamış modeller sunar. Her ihtiyaca uygun LED ürün modelleri üretir.

Cata Fiyatları Ne Kadardır?

Cata ürünlerinde fiyatlar hem ürüne, hem de ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Geniş kategorileri ve çeşit çeşit özellikte bulunabilen ürünleri sayesinde her bütçeye uygun kullanım imkânı sunar.

Ayrıca Cata Fiyat Listesi haricinde diğer markaların elektrik malzemeleri fiyat listesine de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK MALZEMELERİ FİYAT LİSTESİ