Bizi Arayın

0212 221 78 74

E-Posta

info[@]bayberkelektrik.com

Adres

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 9 Sarı Avlu No: 1220 Okmeydanı Şişli/İstanbul

Perakende ve Toptan Elektrik Malzemeleri Satışını Yaptığımız Markalar

Firmamız İstanbul elektrik malzemeleri toptan satış şirketleri olan Viko, Siemens, Legrand, Schneider gibi markaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Firmamızın ürünlerini sattığı Elektrik Malzemeleri Markaları aşağıdadır.

Perpa Ticaret Merkezi Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri, En ucuz elektrik malzemeleri Bayberk Elektrik ‘den alınır. Elektrik Malzemeleri Fiyat Listesi ‘ni inceledikten sonra bize ulaşabilirsiniz. Bizi arayarak Ödeme, Vade ve İskonto seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine elektrik malzemeleri, kamera sistemleri, network ürünleri, fiber kablo, cat5-cat6 kablo, rack kabin, güvenlik sistemleri, yangın alarm sistemleri, güç kaynakları gibi ürünleri için www.perpatedarik.com E-Ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.perpatedarik.com da 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bizden. İstanbul Perpa elektrik malzemeleri toptan satış şirketleri ile elektrik malzemesi satan firmalar olarak Bayberk Elektrik ve Perpa Tedarik sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 9 Sarı Avlu No: 1220 Okmeydanı Şişli/İstanbul Tel: 0212 221 78 74

hes kablo ürünleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viko, Siemens, Legrand, Mutlusan Elektrik, Entes, Erse Kablo, Hes Kablo, Prysmian, Nexans, TP Elektrik, Pelsan Aydınlatma, Wieland, Wago, Şafak, Ortaç, Opaş, Kraus – Naimer, Kondaş, Mete Enerji, Emaş, Abb, Bemis, Eae Elektroteknik, Schneider Elektrik, Onka markalarının elektrik malzemeleri stoklarımızda bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek Perpa Ticaret Merkezi ‘nde bulunan firmamızdan perakende ve toptan elektrik malzemeleri tedarik edebilirsiniz.

Ayrıca perpatedarik.com elektrik malzemeleri online satış mağazamızdan ürün temin edebilirsiniz.

WhatsApp chat