Bayberk Elektrik, Temmuz 2017 yılında İstanbul’un en merkezi ticaret merkezlerinden biri olan Perpa Ticaret Merkezinde kurulmuştur. Elektrik sektörünün kalite ve hizmet konularındaki eksiklikleri ve açıklarını kapamak, müşterilerim tüm ihtiyaçlarını eksiksiz olarak tespit ederek, hızlı ve kesin sonuçlar üreterek çözüm odaklı çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyetini %100 sağlamak amacıyla çalıştığımız tüm firmalar kendini hem ürün kalitesi hem de maliyet olarak müşterilerimizin rahatlıkla güvenebileceği Türkiye’nin önde gelen firmalarıdır. Ayrıca, geniş ürün yelpazesi ile sunduğumuz hizmetleri müşterilerimizi asla bekletmemek için ürünlerimiz her zaman stoklarımızda fazlasıyla bulunmakta ve sorunların direk çözümü için çalışmaktayız.

Bayberk Elektrik olarak elektrik malzemeleri ve hizmetleri sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile bugüne kadar birçok büyük projeyi tamamlayıp teslim etmiş bulunmaktayız. Hastaneler, kamu kurumları, AVM, özel konut projeleri başta olmak üzere sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin 7 bölgesinde Bayberk Elektrik başarılı projeleri ile sektöre imza atmaktadır.

Bayberk Elektrik olarak sadece yaptığımız işler ile yetinmek yerine daha fazla sorunu olan müşteriye ulaşıp sorunlarını çözmek, daha fazla başarılı projeler yapmak ve elektrik malzemeleri konusunda yurtdışına ihracat yaparak ülkemizi gururla temsil etmek en önemli gayelerimizden biridir.

Bayberk Elektrik misyonu; elektrik malzemelerinden, hizmet eksikliklerinden ve tecrübesizlik başta olmak üzere bireysel ve kurumsal herkesin yaşamış olduğu sorunları sıfıra indirerek sadece yurtiçi değil yurtdışında da önemli projeler üstlenip tamamlayarak elektrik malzemeleri ve hizmetleri sektöründe her daim lider olmaktadır.