EN UYGUN FİYATLAR
En iyi ve en uygun fiyatları ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN

Su Geçirmez Elektrik Panosu

Su Geçirmez Elektrik Panosu

Su geçirmez elektrik panosu, ana şebeke akımının devrelere verilmesi kapsamında belirli koruma sağlamaktadır. Genel olarak su geçirmez elektrik panosunun kuruluş amacı, elektrik şebekesinde belirli bir kontrol sağlamaktır.

Su geçirmez elektrik panosu, her yerde; yüksek sıcaklık dayanımlı, yanmaz ve yüksek yoğunluklu koruma sağlamaktadır. Dolayısıyla, diğer elektrik panolarından ziyade su geçirmez panolar, olası risk durumlarında, bağlı olduğu şebekeyi mühim zararlardan korumaktadır.

Elektrik Panosu

Su Geçirmez Elektrik Panosu Fiyat

Su geçirmez elektrik panosu fiyat konusu kapsamında güncel olarak çeşitli modellere göre bedel sunulmaktadır. 2022 yılı kapsamında Aveo Plastik, su geçirmez elektrik panolarının bedellerini, uygun fiyat çerçevesinde belirlemektedir.

Elektrik Panosu

Genellikle su geçirmez elektrik panolarının fiyatları, aşağıdaki hususlara göre belirlenmektedir:

  • İhtiyaç duyulan boyut
  • Su geçirmez elektrik panosunun kullanılacağı alan
  • Müşterinin, panoya eklenmesini istediği ekstra özellikler

Bayberk Elektrik kapsamında müşteriye özel üretilen su geçirmez elektrik panoları, uygun fiyatlar çerçevesinde uzun vadeli fayda sağlamaktadır.

Elektrik Panosu Ölçüleri

Elektrik Panosu

Su geçirmez ve diğer elektrik panolarının, kullanım alanlarına göre özel tasarlanan ölçüleri bulunmaktadır. Elektrik panosu ölçüleri, genel olarak aşağıdaki hususlar tarzında olmaktadır:

  1. 200x300x170
  2. 300x250x170
  3. 800x500x270
  4. 800x500x220 ve b.

Elektrik panosunun ölçülerinden ziyade, elektrik panosu kapağı ve diğer özelliklerinin nasıl olması gerektiğine dikkat edilmelidir.

Genel olarak doğru su geçirmez elektrik panosu, aşağıda belirtilen etkenler kapsamında seçilmelidir:

  • Elektrik panosunun uygulama yapacağı alandaki cihazların hassasiyet oranı.
  • Panonun yerleştirileceği alan. (Bu kapsamda doğru ebatlar tercih edilebilir.)
  • Panonun uygulanacağı alandaki şebeke grafikleri vb.

Su Geçirmez Elektrik Panosu ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Elektrik Panosu

Elektrik panosu nedir sorusu tarzında güncel olarak su geçirmez elektrik panosuyla alakadar birden fazla konu merak edilmektedir. Genellikle belirtilen konular kapsamında olan sorular bunlardır:

1.    Elektrik panosu nereye konur?

Genel olarak elektrik panosu, rahat erişilebilir ve devrelerin kolayca izlenebileceği yere yerleştirilmelidir. Bu kapsamda elektrik panosu kilidi de panonun kurulduğu yerleşimin sorumlu kişisinin kontrolünde olmalıdır.

2.    Elektrik panosu nasıl olmalı?

Elektrik panosunun, herhangi bir dış müdahale durumunda elektrik çarpmasına neden olmaması için akım rölesiyle desteklenmesi gerekmektedir. Ayrıca bilgisiz kişilerin müdahalesinden kaçınmak için panonun hem içine hem de dışına elektrik panosu uyarı levhası asılmalıdır.

Güncel olarak su geçirmez elektrik panosu kapsamında tüm bilgiler bu şekilde olmaktadır. Siz de tercihinizi Bayberk elektrik tarafından kullanarak, kısa sürede uzun vadeli fayda elde edebilirsiniz.

10 Nisan 2022
Su Geçirmez Elektrik Panosu için yorumlar kapalı
4.865 görüntülenme